Про нас

Про нас

Компанія «Схематика» дотримується доцільного підходу по відношенню до старої техніки. Ми спеціалізуємося на покупці радіодеталей з вмістом дорогоцінних металів.

У кожного електроприладу є свій термін служби, після закінчення якого він перестає працювати. Тому будь-який прилад рано чи пізно підлягає заміні й утилізації. Але перш, ніж його викинути, можна з нього витягти підлягають скупці цінні деталі.

Наявність власного обладнання з переробки дозволяє встановлювати високі ціни на прийом радіодеталей. їх вартість безпосередньо залежить від цін дорогоцінних металів на міжнародному ринку (LME). Для визначення складу матеріалу використовується професійне обладнання. Проведення спектрального аналізу дозволяє отримати найбільш об’єктивний результат

У величезній кількості радянських радіодеталей є дорогоцінні метали. Їх наявність регламентовано встановленими стандартами. Конденсатори, мікросхеми, роз'єми, резистори, реле - далеко неповний перелік деталей, які ми приймаємо. Не має значення скільки радіодеталей знаходиться у клієнтів на руках - компанія готова їх прийняти як в роздріб, так і оптом.

Ваш консультант
Євген Коваленко
Фахiвець по роботі з радіодеталями
Задати питання фахівцеві, дiзнатися ціни можна по телефону
+380682026115
або відразу відправити фото
Деталь додана!
Всього деталей: 1
×