Блог
Ламповий радіоприймач Урал-53 з акустичним музичним корпусом випускався на заводі в Удмуртії з 1953 року. У цій моделі вперше застосували двошвидкісний універсальний програвач довгограючих патефонних пластинок. Цей «Урал» вигідно відрізняє акустичний корпус з вільхи та березової фанери, завдяки цьому виникає резонанс на нотах, найбільш приємних слуху. Гарний малюнок на шкалі зображує сосни на високому березі уральської річки.
Конденсатори КМ — однi з найбiльш поширених прийомних деталей. Конденсатор є пасивним електронним компонентом і накопичувачем заряду, тому присутня як в електронних, так і в радіотехнічних приладах. Конденсатор одночасно зберігає заряд на необхідному рівні і контролює потік енергії. При його виробництві використовуються дорогоцінний метал — паладій. На елементах конденсатора км також може бути нанесено напилення із золота, срібла, танталу, алюмінію.
У сучасно світі нас оточує безліч різних пристроїв, які дуже швидко застарівають. На зміну старим плівковим фотоапаратів давно прийшли цифрові, радянським магнітофонів — прослуховування музики в spotify, а більшість дітей вже і не знає, що таке діапроектор. В черговий раз прибираючи порядок на балконі або гаражі, не поспішайте викидати старі пристрої, думаючи, що радіола нічого не варта.