Блог

радиоприемник урал, ретро радиоприемник, продать радиоприемник по выгодной цене

Ламповий радіоприймач Урал-53 з акустичним музичним корпусом випускався на заводі в Удмуртії з 1953 року. У цій моделі вперше застосували двошвидкісний універсальний програвач довгограючих патефонних пластинок. Цей «Урал» вигідно відрізняє акустичний корпус з вільхи та березової фанери, завдяки цьому виникає резонанс на нотах, найбільш приємних слуху. Гарний малюнок на шкалі зображує сосни на високому березі уральської річки.

Розкажіть, чи була корисна ця стаття?
конденсаторы км фото

Конденсатори КМ — однi з найбiльш поширених прийомних деталей. Конденсатор є пасивним електронним компонентом і накопичувачем заряду, тому присутня як в електронних, так і в радіотехнічних приладах. Конденсатор одночасно зберігає заряд на необхідному рівні і контролює потік енергії. При його виробництві використовуються дорогоцінний метал — паладій. На елементах конденсатора км також може бути нанесено напилення із золота, срібла, танталу, алюмінію.

Розкажіть, чи була корисна ця стаття?
скупка радиодеталей

У сучасно світі нас оточує безліч різних пристроїв, які дуже швидко застарівають. На зміну старим плівковим фотоапаратів давно прийшли цифрові, радянським магнітофонів — прослуховування музики в spotify, а більшість дітей вже і не знає, що таке діапроектор. В черговий раз прибираючи порядок на балконі або гаражі, не поспішайте викидати старі пристрої, думаючи, що радіола нічого не варта.

Розкажіть, чи була корисна ця стаття?
Деталь додана!
Всього деталей: 1
×