Блог Всі статті

Як довідатися про ціни при прийомі деталей?

Працівники схематики можуть проконсультувати вас онлайн відразу порахувавши вартість прийому радіолома

У сучасно світі нас оточує безліч різних пристроїв, які дуже швидко застарівають. На зміну старим плівковим фотоапаратів давно прийшли цифрові, радянським магнітофонів — прослуховування музики в spotify, а більшість дітей вже і не знає, що таке діапроектор. В черговий раз прибираючи порядок на балконі або гаражі, не поспішайте викидати старі пристрої, думаючи, що радіола нічого не варта.

Більшість пристроїв розбирають на радіодеталі, практично в будь-якому електронному компоненті: реле, лампа, конденсатор, перемикач, мікросхема або транзистор, присутні дорогоцінні метали: паладій, срібло, золото, платина та ін.

Наша компанія займається переробкою радіодеталей. Тому працівники схематики можуть проконсультувати Вас онлайн, відразу порахувавши вартість прийому радіолома. Радіодеталі можна здати в будь-якій кількості і за вигідною ціною. Нам цікаві радіодеталі з вмістом дорогоцінних металів, старі і нові, мікросхеми, технічне срібло. З повним переліком прийняті пристроїв і компонентів можна ознайомитися в нашому каталозі.

Багато радіоелементiв приймаються за вагою, а не за кількістю, тому перед продажем їх необхідно підготувати, пристрої розібрати. Оскільки зміст дорогоцінних металів в них по-різному, то потрібно для початку впорядкувати деталі по типу, потім прибрати все зайве: пластикові елементи, дроти, батарейки, кріплення. Наявність маркування на елементах зовсім необов’язково. Наші фахівці — професіонали, щоб визначити реальну цінність продукції і запропонувати гідну оплату за неї.

Ви можете звернутися в один з наших пунктів прийому радіодеталей, адреси можна знайти в розділі Контакти або залишити попередню заявку на сайті.

Розкажіть, чи була корисна ця стаття?
Деталь додана!
Всього деталей: 1
×