Блог Всі статті

Продати конденсатори КМ

Конденсатори КМ — однi з найбiльш поширених прийомних деталей.

Конденсатори КМ — однi з найбiльш поширених прийомних деталей. Конденсатор є пасивним електронним компонентом і накопичувачем заряду, тому присутня як в електронних, так і в радіотехнічних приладах. Конденсатор одночасно зберігає заряд на необхідному рівні і контролює потік енергії. При його виробництві використовуються дорогоцінний метал — паладій. На елементах конденсатора км також може бути нанесено напилення із золота, срібла, танталу, алюмінію.

Найбільший інтерес при викупі радіодеталей представляє конденсатор км, так як вміст дорогоцінних металів в них великий. І чим більше деталь, тим продати конденсатор км можна за більш високу ціну. Корпус конденсаторів км найчастіше пофарбовані в зелені або червоні кольори, але зустрічаються і інші. Кілограм таких деталей може коштувати від 25 000 гривень і більше.

Тривалий час ми займаємося збором і переробкою радіодеталей, тому на вигідних умовах викупимо у Вас конденсатори км за чесною ціною за грам. Також ми здійснюємо прийом і інших типів конденсаторів, з повним переліком ви можете ознайомитися в нашому каталозі.

Наші переваги:

  • чесна оцінка;
  • високі ціни закупівлі;
  • професійні оцінювачі;
  • виплати в день здачі.

Надіслати фото радіодеталей на оцінку можна онлайн на сайті.

Розкажіть, чи була корисна ця стаття?
Деталь додана!
Всього деталей: 1
×